W drugim piątkowym meczu ósmej rundy PGE Ekstraligi beniaminek z Ostrowa podejmuje na swoim torze Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. W Gorzowie zrobiło się gorąco po aresztowaniu prezesa. Jednak zarząd w wydanym oświadczeniu uspokaja kibiców swojego zespołu i tonuje nastroje. Klub funkcjonuje bez żadnych problemów. Zobaczymy jak zawirowania we władzach Stali wpłyną na formę gorzowskich zawodników.

Trener Stanisław Chomski do boju w Ostrowie posyła kolejnego debiutanta. Na start Oskara Palucha czekali wszyscy kibice z Gorzowa. Młodzieżowiec Stali właśnie skończył 16 lat i w końcu może rywalizować w PGE Ekstralidze.

Poza tym Gorzowianie posyłają do boju „żelazny” skład z Bartoszem Zmarzlikiem i Szymonem Woźniakiem na czele. Z numerem ósmym wystąpi zapewne Wiktor Jasiński.

Na pewno goście są faworytem tego spotkania. Ostrowianie do tej pory najwięcej – bo 36 punktów w spotkaniu ligowym uzbierali w meczu przeciwko Sparcie we Wrocławiu.

Arged Malesę Ostrów Wlkp czeka piekielnie trudne zadanie. Ale by myśleć o utrzymaniu w PGE Ekstralidze muszą wygrywać mecze  siebie. Przed tygodniem na własnym torze Gorzowianie byli zdecydowanie lepsi od Ostrowian. Liderzy pojechali tylko cztery biegi.

Trener Mariusz Staszewski posyła do boju taki sam skład jak w meczu w Gorzowie Wlkp.

Składy na mecz w Ostrowie:

Arged Malesa Ostrów:
9. Oliver Berntzon
10. Tomasz Gapiński
11. Grzegorz Walasek
12. Matias Nielsen
13. Chris Holder
14. Jakub Krawczyk
15. Sebastian Szostak

Moje Bermudy Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculik
4. Patrick Hansen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Mateusz Bartkowiak
7. Oskar Paluch

Początek spotkania: piątek, 10 czerwca, godz. 20:30. Transmisja Eleven Sports 1.