W sobotę dnia 18.07 o godzinie 17.00 oraz w niedzielę 19.07 o godzinie 16.00 odbędą się na torze w Żołędowie zaległe mecze 4 kolejki CS SUPERLIGI SPEEDROWERA.

Dnia 18.07 zespół gospodarzy, zajmujący szóste miejsce w tabeli podejmie ósmy zespół – Drwęcy Kaszczorek. Gospodarze dotychczas rozegrali trzy mecze z czego jeden mecz wygrali (85:63 w Poczesnej), natomiast w dwóch meczach ponieśli porażkę (60:87 w Lesznie oraz 60:88 u siebie że Śląskiem Świętochłowice). Zespół Drwęcy Kaszczorek rozegrał dotychczas cztery mecze w których jeszcze nie zwyciężył ani razu. Życzymy więc wszyscy zawodnikom Drwęcy wygranych w kolejnych meczach, wszak okazji będzie jeszcze kilka. Faworytami sobotniego meczu wydają się być jednakże speedrowerzyści z Żołędowa.

W meczu niedzielnym o godzinie 16.00 gospodarze podejmą natomiast silną drużynę TSŻ Toruń. Sportowcy z grodu Kopernika rozegrali dotychczas cztery mecze z czego aż trzy z nich wygrali. Jedynej, minimalnej (73:74) porażki doznali na własnym torze z bardzo silną w tym sezonie Częstochową. Aktualnie zajmują oni trzecie miejsce w tabeli CS SUPERLIGI. Tym razem faworytami meczu wydają się być goście. W Żołędowie zapowiada się wspaniały speedrowerowy weekend a emocji zapewne nie zabraknie!