Już od najbliższego domowego meczu Sparty ze Stalą Gorzów, który obędzie się 16.05.br posiadacze karnetów będą mogli zasiąść na trybunach Stadionu Olimpijskiego.

Jako, że w tym sezonie we Wrocławiu Spartanie odjechali tylko jeden mecz, „karnetowicze” w ramach rekompensaty za stracony mecz będą mogli wejść na pierwszy mecz play-off we Wrocławiu. Miejmy tylko nadzieję, że limit pecha został w ekipie Sparty już (w tym sezonie) wyczerpany i Wrocławianie zakwalifikują się do play-off, zajmując po rundzie zasadniczej jedno z czterech pierwszych miejsc.

Na razie nie wiadomo nic odnośnie udziału w meczu kibiców, nieposiadających karnetów. Jeśli właścicieli karnetów jest około 3.000 to raczej wykluczony jest udział kibiców z biletami. Przypomnijmy, iż do 28.05 maja trybuny spotkań ligowych mogą być zapełnione tylko w 25%. Od 29 maja br na trybunach będzie mogło zasiąść 50% widzów.

Informacja z klubu o udziale widzów w meczach Sparty:

W związku z ogłoszonym niedawno częściowym otwarciem trybun na stadionach, możemy wreszcie przekazać dobre wiadomości posiadaczom karnetów na sezon 2021. Wasze karnety zachowują ważność i będziecie mogli oglądać mecze Betard Sparty Wrocław na trybunach Stadionu Olimpijskiego. Co więcej, ponieważ pierwszy mecz sezonu odbył się bez Waszego udziału, karnety będą obowiązywać także na pierwszy mecz fazy Play-Off we Wrocławiu.

Obecnie pracujemy nad rozwiązaniami dla kibiców nieposiadających karnetów. O szczegółach będziemy informować w kolejnych komunikatach.