Nastał marzec. Za oknami czuć już powiew wiosny. Część zawodników przygotowuje się do wyjazdu na tor. Pierwsze test mecze na polskich torach planowane są na połowę bieżącego miesiąca. Przypominamy terminy planowanych przez Betard Spartę Wrocław test meczów na przełomie marca i kwietnia.

Na początku stycznia w mediach społecznościowych Betard Sparty Wrocław ogłoszono plan przedsezonowych sparingów wrocławskiej ekipy.

Podobnie jak w latach ubiegłych klub ze stolicy Dolnego Śląska zaplanował cztery test mecze z dwoma drużynami.

Pierwszy z nich – jeśli pogoda i warunki na torze na to pozwolą – odbędzie się we Wrocławiu już we wtorek 28 marca z pierwszoligowcem z Zielonej Góry. Dwa dni później w winnym grodzie ma się odbyć spotkanie rewanżowe.

Natomiast na niedzielę 2 kwietnia na Stadionie Olimpijskim zaplanowano sparing ze Stalą Gorzów. Dwa dni później Wrocławianie mają na Jancarzu rozegrać rewanż.

Tak więc koniec marca i początek kwietnia zapowiada się bardzo intensywnie dla zawodników Betard Sparty Wrocław. W ciągu ośmiu dni Spartanie odjadą cztery test mecze.

Jeśli nic się nie zmieni – BETARD SPARTA Wrocław przed pierwszą ligową kolejką PGE Ekstraligi odjedzie cztery mecze kontrolne.

Więcej szczegółów i potwierdzenia terminów należy spodziewać się niebawem.

Wstępny plan sparingów:

28.03.2023 wtorek – Betard Sparta Wrocław – Stelemet Falubaz Zielona Góra
30.03.2023 czwartek– Stelemet Falubaz Zielona Góra– Betard Sparta  Wrocław02.04.2023 niedziela– Betard Sparta  Wrocław – ebut.pl Stal Gorzów
04.04.2023 wtorek – ebut.pl Stal Gorzów – Betard Sparta  Wrocław

Źródło: wts.pl