Poniżej prezentujemy terminarz przedsezonowych sparingów drużyn żużlowych:

MARZEC

16 marca (wtorek):
Aforti Start Gniezno – Eltrox Włókniarz Częstochowa (termin niepotwierdzony)

17 marca (środa):
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Aforti Start Gniezno (termin niepotwierdzony)
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów (termin i gospodarz niepotwierdzony)
Orzeł Łódź – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz (termin i gospodarz niepotwierdzony, możliwa zmiana terminu sparingu na 18 marca)

18 marca (czwartek):
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów (termin i gospodarz niepotwierdzony)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Motor Lublin (termin niepotwierdzony)

19 marca (piątek):
Orzeł Łódź – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz (termin i gospodarz niepotwierdzony)

20 marca (sobota):

Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Unia Tarnów (termin niepotwierdzony)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów (termin niepotwierdzony)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń (termin niepotwierdzony)
OK Bedmet Kolejarz Opole – Cellfast Wilki Krosno (termin niepotwierdzony)

21 marca (niedziela):

Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
Unia Tarnów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Arged Malesa Ostrów – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Motor Lublin

23 marca (wtorek):
Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń

24 marca (środa):
Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski
Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław
SpecHouse PSŻ Poznań – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
OK Bedmet Kolejarz Opole – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 

25 marca (czwartek):
Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski
Betard Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – OK Bedmet Kolejarz Opole

26 marca (piątek):

Zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski
Aforti Start Gniezno – SpecHouse PSŻ Poznań (gospodarz niepotwierdzony)

27 marca (sobota):
Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda (Bydgoszcz)
Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Aforti Start Gniezno – SpecHouse PSŻ Poznań (gospodarz niepotwierdzony)

28 marca (niedziela):
17. Memoriał Edwarda Jancarza (Gorzów)
71. Memoriał Alfreda Smoczyka (Leszno)
mecz Północ – Południe (gospodarz niepotwierdzony)
Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra (gospodarz niepotwierdzony)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa

30 marca (wtorek):

eWinner Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów