Jak już informowaliśmy 11 grudnia w restauracji Greco odbyła się konferencja prasowa Szarży Wrocław. Gospodarzami spotkania byli prezes Szarży Adrian Kocur, oraz dyrektor ds. sportowych i jednocześnie zawodnik rateli Damian Natoński.

Podczas spotkania omówiono poprzedni sezon, poruszono i zamknięto sprawy, o których publicznie zarząd klubu nie będzie się wypowiadał. Ważną kwestią w wypowiedzi prezesa rateli był start drużyny rezerw w CS 1 lidze w sezonie 2022. Uważamy, że Adrian Kocur swoją wypowiedzią rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące drugiej ekipy Szarży.

Przedstawiono też dwóch kolejnych zawodników, którzy będą reprezentować Szarżę w sezonie 2022. Jak już powszechnie wiadomo do stolicy Dolnego Śląska przenosi się Dawid Bas. Natomiast na kolejny sezon zostaje w drużynie multimedalista z zakończonego sezonu Paweł Szkudlarek.

Podczas bezpośredniej transmisji wystąpiły problemy techniczne, tak więc #TeamSzkudlarek udostępnił w internecie materiał z konferencji prasowej, który udostępniamy poniżej: