Dariusz Śledź na mecz przeciwko Unii Leszno nie dokonał większych zmian w składzie meczowym Sparty. Podobnie jak w większości meczów Maciej Janowski w swoich dwóch startach będzie jechał w parze z wrocławskimi juniorami (bieg 7 i 10). W biegu czwartym z P. Liszką pojedzie Daniel Bewley, a w wyścigu 12 na torze pojawią się Gleb Czugunov i Michał Curzytek.

Tylko w trzech biegach, w czwartym i dwunastym, oraz co jest oczywiste w drugim nie wystąpi któryś z liderów wrocławskiej ekipy T. Woffinden, A. Łaguta, czy M. Janowski.

Wrocławianie już w pierwszym biegu desygnują do walki bardzo silną parę – T. Woffinden-A. Łaguta. Jeszcze ciekawiej zapowiada się trzeci wyścig dnia, w którym spotkają się Janowski-Czugunov po stronie wrocławskiej i Doyje-Pawlicki ze strony gospodarzy.

Poszczególne pary są zestawione w taki sposób, że przed biegami nominowanymi w XIII wyścigu spotkają się Maciej Janowski i Artiom Łaguta z Januszem Kołodziejem i Piotrem Pawlickim.

Dariusz Śledź tak zestawił skład Sparty, iż w pierwszym i trzynastym biegu jadą ze sobą w parze liderzy Sparty.

Sayfutdinov przeciwko A. Łagucie – swojemu koledze z reprezentacji Rosji, pojedzie tylko w pierwszym biegu. Natomiast dwa razy będzie walczył z Taiem Woffindenem.

Trochę inaczej jest w przypadku innych przyjaciół Macieja Janowskiego i Piotra Pawlickiego. Oni przeciwko sobie pojada dwukrotnie – w wyścigu trzecim i wspomnianym już wcześniej – trzynastym.

Zestawienie biegów w części zasadniczej meczu Unia – Sparta:

1. T. WOFFINDEN, E. Sayfutdinov, A. ŁAGUTA, J. Lidsey
2. D. Ratajczak, P. LISZKA, K. Pludra, M.CURZYTEK
3. M. JANOWSKI, J. Doyle, G. CZUGUNOV, P. Pawlicki
4. K. Pludra, D. BEWLEY, J. Kołodziej, P. LISZKA
5. J. Lidsey, A. ŁAGUTA, J. Doyle, D. BEWLEY
6. P. Pawlicki, G. CZUGUNOV, D. Ratajczak, T. WOFFINDEN
7. M. CURZYTEK, J. Kołodziej, M. JANOWSKI, E. Sayfutdinov
8. A. ŁAGUTA, P. Pawlicki, D. BEWLEY, K. Pludra
9. E. Sayfutdinov, T. WOFFINDEN, J. Kołodziej, G. CZUGUNOV
10. P. LISZKA, J. Lidsey, M. JANOWSKI, J. Doyle
11. J. Doyle, D. BEWLEY, E. Sayfutdinov, T. WOFFINDEN
12. G. CZUGUNOV, D. Ratajczak, M. CURZYTEK, j. Lidsey
13. J. Kołodziej, M. JANOWSKI, P. Pawlicki, A. ŁAGUTA