Jak poinformowano w mediach społecznościowych Lwów Częstochowa ekipa nie tylko z Wrzosowiaka, bardzo wysokie miejsca w 65 Plebiscycie Rady Regionalnej Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Częstochowie na najlepszego sportowca, trenera i działacza w 2022 roku zajęli przedstawiciele klubu speedrowerowego Lwy Częstochowa.

Sandra Charbich zajęła czwarte a jej brat Braian Charbich 14 miejsce w kategorii na najlepszego sportowca. Natomiast jeszcze lepszą pozycję zajął trener Lwów Tomasz Pokorski. W swojej kategorii był drugi.

A tak o wynikach plebiscytu napisano w mediach społecznościowych Lwów Częstochowa:

Nasi w plebiscycie !!!!!

Wczoraj zakończyło się głosowanie w plebiscycie Życie Częstochowy i powiatu , oraz @Regionalnej Rady Polskiego komitetu Olimpijskiego na najlepszego sportowca i trenera , oraz działacza roku w sporcie .

W internetowym głosowaniu na sportowca roku , nasza zawodniczka Sandra Charbich cycle speedway zajęła wysokie 4 miejsce , a jej brat Braian Charbich 14 miejsce .

Sandra Charbich

Internetowy plebiscyt na najlepszego sportowca wygrywa Ivi Lopez z Rakowa Częstochowa , a nas cieszy to , że wśród pań Sandra otrzymała najwięcej głosów .

W plebiscycie na najlepszego trenera Tomasz Pokorski zajmuje 2 miejsce , a nasz działacz , sponsor pan Andrzej Sikorski zajmuje 5 miejsce .

Tomasz Pokorski

Gratulacje dla uczestników plebiscytu i dla państwa olbrzymie podziękowania za pomoc i głosy oddane na naszych przedstawicieli .

Teraz czekamy do wtorku , kiedy to w ratuszu miejskim zostaną ogłoszone wyniki .

Dziękujemy

Zdjęcia: fb Lwów Częstochowa