Siódma edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 13 maja 2023 roku (początek o godz. 19:00). Na starcie zobaczymy m.in. trzykrotnego Indywidualnego Mistrza Świata, Bartosza Zmarzlika.

Oprócz Zmarzlika na PGE Narodowym wystąpią dwaj inni polscy pełnoprawni uczestnicy cyklu FIM SGP 2023 – aktualny brązowy medalista, Maciej Janowski oraz Patryk Dudek, a ponadto zawodnik z dziką kartą, którego nazwisko poznamy wiosną 2023 roku.

Bilety dostępne są TUTAJ

Myśląc 2023 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland  – od razu kojarzy się PGE Narodowy, bo to nierozłączni partnerzy. – Kontynuujemy tradycję i „jedziemy w jednej parze” już po raz siódmy – powiedział Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego. – Nie wyobrażam sobie innej żużlowej wiosny niż kojarzonej z tym niewątpliwym świętem żużla na PGE Narodowym, jakim jest wspólne kibicowanie na wypełnionym po brzegi obiekcie. Mamy w Polsce zawodników światowego formatu, aktualnych medalistów cyklu Grand Prix: Mistrza Świata Bartosza Zmarzlika oraz trzeciego żużlowca globu, Macieja Janowskiego, ale ciągle czekamy, aby któryś z Polaków wygrał turniej w stolicy. Polskie podium w Warszawie? Jeśli nie teraz, to kiedy, jeśli nie z tymi zawodnikami, to z kim – podkreślił Michał Sikora.

CENY BILETÓW 18.10.2022 – 31.12.2022:

KAT. VI 39 PLN

KAT. V 99 PLN

KAT. IV 109 PLN

KAT. III  129 PLN 

KAT. II 149 PLN

KAT. I 199 PLN

SILVER PREMIUM 349 PLN

GOLD VIP 1500 PLN

  • Cena biletu GOLD VIP zawiera: miejsce siedzące w strefach VIP Gold (sektory V1, V2, V3, V4, V5) catering przez 5 godzin (bufet ciepły i zimny, przekąski, desery) od 18.00 do 23.00, nielimitowany Open Bar zawierający napoje alkoholowe i niealkoholowe, program zawodów.
  • Cena biletu SILVER PREMIUM zawiera: miejsce w sektorach C1 i C4 (na prostej przeciwległej do startu) darmowy program (voucher) do odbioru w infopunkcie na PGE Narodowym. Miejsce nie obejmuje w cenie cateringu.
  • Program zawodów do nabycia na KupBilet.pl w cenie 30 zł TUTAJ
  • Osoby z niepełnosprawnością ruchową na wózkach inwalidzkich: rząd miejsc nad sektorami D4,D5,D6,D7,D14,D15,D16,D17 (pakiet osoba na wózku + opiekun): 69 PLN + 1 PLN.
  • Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne tylko z pełnoletnim opiekunem, dziecko siedzi na kolanach opiekuna.
  • Pakiety SILVER dostępne na stronie partnera www.pakietyVip.com ([email protected])
  • Prywatna Loża VIP wyłącznie kontakt mailowy pod adresem [email protected]

2023 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Źródło: https://speedwayekstraliga.pl