Działacze wrocławskiej Sparty, jak co roku w Mikołajki przygotowali prezent dla swoich kibiców. Wczoraj poinformowali, iż 7 grudnia od godz. 14:00 rusza sprzedaż karnetów na mecze żużlowe wrocławskiej drużyny w sezonie 2021. We wtorek całosezonowe wejściówki na domowe mecze Sparty Wrocław w sezonie 2022 PGE Ekstraligi mogą nabyć posiadacze karnetów z minionego sezonu. Sprzedaż otwarta karnetów dla wszystkich chętnych kibiców ruszy we czwartek 9 grudnia 2021 roku o godz.14:00.

Jak podano na stronie klubu nabycie całosezonowej wejściówki zapewnia wejście na siedem spotkań rundy zasadniczej w cenie sześciu meczów przy nabyciu pojedynczych biletów na mecze Wrocławian.

Posiadanie karnetu jest też gwarancją zakupu w pierwszej kolejności biletów na fazę play-off wrocławskiej drużyny, a także na wrocławską rundę Grand Prix oraz inne zawody w sezonie 2022.

Ceny całosezonowej wejściu normalnej rozpoczynają się od 210 zł (na trybunę wschodnią – od strony wieży) oraz kończą na 480 zł (sektor V trybuny zachodniej). Najtańszy karnet ulgowy to wydatek 150 zł, a najdroższy – 360 zł. Przewidziano również karnety dla najmłodszych – jest opcja nabycia stałej wejściu na sezon 2022 dla dzieci do 15 roku życia. Wówczas ceny rozpoczynają się od 60 zł oraz kończą na 240 zł.

Najtańsza opcja nabycia karnetów dla czteroosobowej rodziny (2 osoby dorosłe, 1 ulgowy i 1 junior) to wydatek 630 zł na sezon zasadniczy domowych spotkań Sparty.

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży karnetów można przeczytać na stronie: WTS Sparty