Już dziś w ramach czwartej rundy CS 1. Ligi odbędzie się mecz we Wrocławiu. Rezerwy Szarży Wrocław podejmują ZKS Zielona Góra. Goście w tym sezonie wrócili do rozgrywek centralnych. Dla rezerw rateli to drugi sezon rywalizacji na zapleczu CS Superligi.

Na torze dojdzie do pojedynku drużyn, które w bieżącym sezonie nie wygrały jeszcze spotkania. Smaczku dodaje fakt, iż rywalizujący zawodnicy znają się doskonale. Przyjezdni wiele razy uczestniczyli w treningach i zawodach na torze przy Krajewskiego 1 we Wrocławiu.

W ubiegłym sezonie część zielonogórskich zawodników rywalizowała w dywizji B CS Superligi w barwach Szarży II.

Ale na torze nie będzie przyjaciół. Zapowiada się ciekawa walka o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Skład Zielonogórzan jest do przewidzenia. Natomiast w jakim zestawieniu wystąpią Wrocławianie wszystko będzie zależeć od koncepcji składu na niedzielny mecz Wrocławian z beniaminkiem z Żołędowa. Regulamin bowiem nie pozwala w jednej kolejce ligowej na start zawodników w pierwszej drużynie i w ekipie rezerw.

Jednak znając prezesa rateli Adriana Kocura na pewno w zestawieniu Wrocławian na to spotkanie będą jakieś niespodzianki.

Mecz już dziś 13 maja br. o godz. 19:30 na torze przy ul. Krajewskiego 1 na wrocławskim Sępolnie.

Organizatorzy zapraszają kibiców na wsparcie swoim dopingiem zespołu Szarży II.