Przed wigilią – zgodnie z obietnicą – Rafał Dobrucki ogłosił kadry narodowe żużlowców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Są to reprezentacje seniorów, u23, u21, oraz u19. Trenerem wszystkich żużlowych reprezentacji od sezonu 2021 jest Rafał Dobrucki. O ile nominacje wśród seniorów są oczywiste, gdyż taką kadrę Dobrucki będzie prowadził po raz pierwszy, o tyle wśród młodzieżowców nominacje trenera są co najmniej dziwne. Ale wyniki w przyszłym sezonie zweryfikują wybory Dobruckiego.

Nowy (stary) szkoleniowiec tak skomentował swoje wybory:
– Zapowiadałem, że chciałbym aby w reprezentacji byli zawodnicy prezentujący najwyższy poziom w kraju i tak właśnie jest. Nie ma niespodzianek. Podział na cztery kategorie wiekowe wynika z charakteru imprez w jakimi mamy do czynienia w kalendarzu. Kadra U23 musiała zaistnieć gdyż będziemy mieli do czynienia z drużynowymi mistrzostwami Europy
Głównym naszym celem w 2021 roku jeśli chodzi o kadrę seniorską będzie zwycięstwo w Speedway of Nations, co z różnych przyczyn jeszcze nigdy nam się nie udało – zapowiedział szkoleniowiec.

Składy poszczególnych żużlowych reprezentacji:

Kadra seniorów:
Patryk Dudek
Jarosław Hampel
Maciej Janowski
Krzysztof Kasprzak
Janusz Kołodziej
Piotr Pawlicki
Szymon Woźniak
Bartosz Zmarzlik

Kadra U23:
Gleb Czugunow
Dominik Kubera
Bartosz Smektała

Kadra U21:
Wiktor Jasiński
Wiktor Lampart
Jakub Miśkowiak
Mateusz Świdnicki
Karol Żupiński

Kadra U19:
Mateusz Cierniak
Bartłomiej Kowalski
Damian Ratajczak
Sebastian Szostak

Trenerowi Rafałowi Dobruckiemu i jego zawodnikom życzymy sukcesów w nowym sezonie!