Aura nie sprzyja zawodnikom by wyjechali na tor i potrenowali. Działacze Sparty zaplanowali pierwszy trening na 11 marca. Niestety, z powodu złej pogody do dziś wrocławscy żużlowcy nie wyjechali na tor.

Spartanie poinformowali na swoim profilu na Twitterze, że odwołany jest sparing z MOJE BERMUDY Stalą Gorzów. Spotkanie to miało odbyć się 20.03 na Stadionie Olimpijskim.

Wrocławianie nadal czekają również na treningi na własnym obiekcie. Na przeszkodzie stają warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają rozpoczęcie przygotowań.

Podobna sytuacja jest ze sparingami pozostałych drużyn. Mimo zaplanowanych towarzyskich potyczek, w miniony weekend, żadna z drużyn nie walczyła w przedsezonowych meczach na torze.

Zaplanowane na najbliższy weekend (20 i 21 marca) sparingi między drużynami z Leszna i Zielonej Góry nie odbędą się. Powodem odwołania tych meczów są złe warunki torowe, jak i atmosferyczne.

Jednakże mecze towarzyskie pomiędzy Unią a Falubazem odbędą się jeszcze przed sezonem. Trenerzy obu drużyn dogrywają dogodne terminy na te spotkania. Falubaz pozostałe zaplanowane sparingi z BETARD Spartą (24 i 25 marca) oraz Orłem Łódź (27 i 28 marca) odjedzie zgodnie z planem

FOGO Unia Leszno pod koniec tygodnia zdecyduje o tym, czy Memoriał Alfreda Smoczyka odbędzie się w planowanym terminie (28 marca).