Rozgrywki rundy jesiennej Mistrzostw Polski w Hokeju na trawie sezonu 2021/2022 wchodzą w decydującą fazę. Przed nami przedostatnia 6 kolejka ligowa awizowana na dzień 30.X.2021r.

W tej kolejce dwa bardzo ważne moim zdaniem mecze dla układu tabeli ligowej zarówno na jej szczycie jak i w jej dole . Zaczynamy

Mecz nr.1
To jedno z dwóch moim zdaniem bardzo ważnych spotkań dla układu tabeli ligowej Stella Gniezno podejmuje AZS Politechnikę Poznańską. Dla Stelli jest to mecz o wszystko .Przegrywając to spotkanie Stella ( beniaminek ligi) pogrzebie swe szanse na opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli ligowej. Dla Politechników wygrana tego spotkania to szansa na umocnienie się na bezpiecznym 6 miejscu

Mecz nr.2
Grunwald Poznań – LKS Gąsawa . Lider rozgrywek Grunwald Poznań spotyka się z LKS-em Gąsawa drużyną którą szczęście omija. Cóż o tym spotkaniu można powiedzieć … Faworytem jest drużyna Grunwaldu.

Mecz nr.3
Pomorzanin Toruń – Start 1954 Gniezno. Mecz zostanie rozegrany awansem we wtorek 26.X.2021r o godz.19.00.
Pomorzanin podejmuje Start. Gospodarz tego spotkania na własnym boisku jak na razie wygrywa wszystkie mecze. I wygląda na to ze kontuzje zawodników nie wpłynęły w szczególny sposób na grę Pomorka. Start nie jest faworytem tego spotkania , jak zawsze w swych występach wysoko zawiesi poprzeczkę.

Mecz nr.4
To drugi z awizowanych przeze mnie meczów mający wpływ na kształt czołówki tabeli ligowej. AZS AWF Poznań drużyna zajmująca 4 miejsce w rozgrywkach podejmuje trzeci zespół tabeli ligowej Wartę Poznań. To mecz o pudło . Drużyny wychodzące na boisko wiedza o co grają!! To najciekawszy mecz tej rundy rozgrywek. Prognozy ,przewidywania to jak wróżenie z kart. Czy one się sprawdzą okaże się po zakończeniu 6 rundy rozgrywek.

Mariusz Stypczyński

Zdjęcie autor tekstu