Trzecia kolejka ligowa za nami. Trzeba się już przyzwyczajać do braku transmisji ze spotkań ligowych. Najciekawszym meczem było rozgrywane 9.I. spotkanie Pomorzanina Toruń z obrońcą tytułu mistrzowskiego AZS AWF Poznań. To zacięte spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Mecz zakończył się remisem 7-7.

Fani Stelli Gniezno liczyli na zdobycz punktową w spotkaniu z Grunwaldem Poznań. Cóż życzenia pozostały w sferze marzeń . Grunwald – Stella 13-3.

W meczu drużyn, które nie zdobyły jeszcze punktów meczowych Warta Poznań podejmowała LKS Gąsawa. Prowadzący do 3 kwarty LKS Gąsawa 7-2, w czwartej kwarcie zachłysnął się prowadzeniem i stracił 4 bramki. Ostatecznie wygrał to spotkanie 7-6.

Mecz Startu 1954 Gniezno z LKS Rogowo. Spotkanie drużyn z przeciwległych miejsc w tabeli. Start prowadzący w rozgrywkach i LKS Rogowo – drużyna bez punktów meczowych. Wygrał to spotkanie Start 1954 Gniezno 7-3. Jednak to gorzkie zwycięstwo Startu . LKS Rogowo poprosił o przesuniecie tego meczu na inny termin . Mówimy tu o niemożliwości zagrania dwóch podstawowych zawodników LKS-u Rogowo. Start 1954 Gniezno nie wyraził zgody na przełożenie tego spotkania…