Na środowych zajęciach Akademii Speedrowera Szarży nie trudno było dostrzec, iż wakacje się już skończyły. W treningu wzięło udział liczne grono Szarżaków, a także goście z Leszna, którzy wykorzystywali możliwość zapoznania się z torem.

Już niedługo, w sobotę 18 września, właśnie na torze przy ul. Krajewskiego 1 we Wrocławiu odbędą się finałowe zawody Indywidualnego pucharu Polski we wszystkich kategoriach wiekowych żaków.

W większości grup rywalizujących ze sobą znamy już zwycięzców. Ostra walka o prymat będzie trwała w kategorii wiekowej u8. Natomiast kilku zawodników ma jeszcze szansę na zajęcie miejsca na kolejnych stopniach podium we wszystkich kategoriach wiekowych.

Drugą część treningu dzieci uczestniczące w zajęciach odbyły przy zapalonym świetle. Tor po rozegranych niedawno Indywidualnych Mistrzostwach Polski, mimo dwudniowych opadów deszczu, dzięki staraniom działaczy Szarży był w doskonałym stanie.

Przypominamy, iż treningi Akademii Speedrowera Szarży Wrocław odbywają się we środy o godz. 18:30, oraz w soboty o godz. 10:30.

Niestety nieprzyjemnym zgrzytem podczas zajęć najmłodszych okazała się informacja, o włamaniu do budynku klubowego Szarży która dotarła do wszystkich uczestników środowych zajęć.
Klub przez złodziei został okradziony z rowerów oraz sprzętu nagłaśniającego. Miejmy nadzieję, że zainstalowany monitoring szybko pozwoli wykryć sprawcę (sprawców) tej kradzieży.