Drużynowy Mistrz Polski przedstawił najnowszy komunikat, w którym odnosi się do stanu zdrowia Dominika Kubery. Zawodnik upadł na tor podczas kwalifikacji do turnieju Grand Prix na PGE Narodowym i został przetransportowany do szpitala. Klub przekazał, że Kubera jest już po operacji.

Platinum Motor Lublin w swoich mediach społecznościowych opublikował komunikat dotyczący Dominka Kubery. Klub odnosi się do stanu zdrowia swojego żużlowca. Przypomnijmy, iż Kubera upadł na tor podczas treningu przed turniejem Speedway Grand Prix na PGE Narodowym i został przetransportowany do szpitala. Motor poinformował, iż ich zawodnik jest już po operacji.

Sytuacja, która wydarzyła się w piątek na Stadionie Narodowym w Warszawie była bardzo ciężka zarówno dla Dominika Kubery, jego najbliższych jak i całego naszego klubu. Z uwagi na ten fakt, zadecydowaliśmy o wstrzymaniu się z podaniem oficjalnego komunikatu o stanie zdrowia Dominika.  Nasz zawodnik w sobotę został przetransportowany karetką do Lublina i jest już po operacji kręgu TH12, która odbyła się wczoraj (14 maja, przyp. red.). Dziękujemy całemu zespołowi medycznemu ze Szpitala Wojewódzkiego  w Lublinie z doktorem Pawłem Andrzejewiczem, Pawłem Polakiem, Małgorzatą Piasecką na czele oraz firmie Centrum Medyczne Medisport Lublin za pomoc w organizacji profesjonalnego transportu medycznego.  Z nieukrywaną radością informujemy, że operacja przebiegła pomyślnie, a rokowania Dominika przedstawiają się obiecująco.  Najbliższe tygodnie będą dla niego czasem, który poświęci na rehabilitację i powrót do zdrowia.