Jak już pisaliśmy, od poniedziałku 15.03.br rozpoczną się na torze przy K1 prace związane z nawierzchnią toru, która na obecną chwilę pozostawia wiele do życzenia.

Obiekt, który został, wyremontowany w 2016 roku z Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego do listopada, ma gwarancje i to właśnie z tej gwarancji w najbliższym czasie będą wykonywane prace. Efektem tego jest to, że wszystkie zaplanowane na marzec imprezy towarzyskie na naszym torze, zostają ODWOŁANE! Nie będzie możliwości również trenowania i korzystania z obiektu.

Nie odbędą się zaplanowane na marzec mecze:
21.03 – spotkanie towarzyskie Szarża Wrocław – Orzeł Gniezno
27.03 – spotkanie towarzyskie Szarża Wrocław – Harpagan Zielona Góra
28.03 – Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia

Rozmowy na temat problemu z nawierzchnią trwały od października zeszłego roku. Dopiero w ostatnich dniach udało się osiągnąć porozumienie i wykonawca inwestycji naprawi usterki. Prace muszą zostać wykonane do 30 marca!

W związku z powyższym by maksymalnie wykorzystać ostatnie dni dostępu do toru w nadchodzący weekend zaplanowano codziennie treningi na torze – zarówno Akademii speedrowera, jak i pierwszej i drugiej drużyny rateli.

Od dziś przez cały weekend na torze przy K1 pojawi się większość zawodników Hydro-Bud Szarży Wrocław! Na torze pierwszy raz w tym roku zobaczymy: Mateusza Packa, Kamila Niemca i Bartosza Grabowskiego. W niedzielę odbędzie się również wewnętrzny turniej.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na tor przy ul. Krajewskiego 1 we Wrocławiu. Jeśli ktoś chce zobaczyć w akcji czołówkę krajowych speedrowerzystów – to w nadchodzący weekend jest ku temu bardzo dobra okazja!

W sobotę swój trening odbędą również najmłodsi adepci speedrowera.

Może prognozy pogody na nadchodzący weekend nie są najlepsze, ale zarząd Szarży wierzy, iż wszystkie zaplanowane zajęcia odbędą się bez przeszkód.

Harmonogram treningów na nadchodzący weekend (12.03 – 14.03): 
Piątek – godz. 20.00 – dorośli (Szarża I i Szarża II)
Sobota – godz. 10.30 – żaki
Sobota – godz. 14.30 – dorośli
Niedziela – godz. 13.30 – dorośli – wewnętrzny turniej Szarży.