DRUŻYNY:
Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów
Betard Sparta Wrocław
RM Solar Falubaz Zielona Góra
Eltrox Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
eWinner Apator Toruń

Dwa pierwsze mecze w każdej kolejce będą transmitowane przez Eleven Sports, dwa kolejne – przez nSport+.

1. kolejka
3 kwietnia:
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa

4 kwietnia:
eWinner Apator Toruń – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

2. kolejka
9 kwietnia:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń

11 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin

3. kolejka
16 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno – eWinner Apator Toruń

18 kwietnia:
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

25 kwietnia – data rezerwowa

4. kolejka
30 kwietnia:
eWinner Apator Toruń – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin

2 maja:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno

5. kolejka
7 maja:
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
Motor Lublin – eWinner Apator Toruń

9 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów

6. kolejka
14 maja:
Fogo Unia Leszno – RM Solar Falubaz Zielona Góra
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – Motor Lublin

16 maja:
eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów

21-23 maja – data rezerwowa

7. kolejka
28 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń

30 maja:
Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław

8. kolejka
4 czerwca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lubin
Betard Sparta Wrocław – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz

6 czerwca:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – eWinner Apator Toruń
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

9. kolejka
11 czerwca:
eWinner Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa

13 czerwca:
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

18-20 czerwca – data rezerwowa

10. kolejka
25 czerwca:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz

27 czerwca:
eWinner Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

11. kolejka
2 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góa

4 lipca:
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – eWinner Apator Toruń

18 lipca – data rezerwowa

12. kolejka
23 lipca:
eWinner Apator Toruń – Motor Lublin
Fogo Unia Leszno – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz

25 lipca:
Moje Bermudy Stal Gorzów – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa

13. kolejka
30 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – eWinner Apator Toruń
Motor Lublin – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz

1 sierpnia:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta
Wrocław RM Solar Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno

14. kolejka
20 sierpnia:
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra

22 sierpnia:
eWinner Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin

Faza finałowa

15. kolejka
5 września – półfinały

16. kolejka
12 września – półfinały – rewanże

17. kolejka
19 września – finał, mecz o 3. miejsce

18. kolejka
26 września – finał – rewanż, mecz o 3. miejsce – rewanż