Już w najbliższą sobotę 29 października, o godz. 13.00, odbędą się zawody, na które czekano cały sezon. W końcu nadarzyła się okazja by zebrać zawodników, a przede wszystkim samych zainteresowanych. Tego dnia na torze speedrowerowym na wrocławskim Sępolnie odbędzie się Jubileuszowy Turniej Par „25 lat od debiutu Don Vito & Majkel Szmajkel”. W zawodach wystartuje pięć par. Jak przystało na profesjonalistów – nie będzie lekko. Każdy z duetów na torze pojawi się aż 8 razy. Zawodnicy będą rywalizować ze sobą po dwa razy – by wykluczyć ewentualną przypadkową wygraną którejś z uczestniczących par.

Organizatorzy rozlosowali układ par i listę startową sobotniej rywalizacji. Analizując zestawienie poszczególnych duetów – w turnieju nie ma zdecydowanego faworyta. Jak podkreślają organizatorzy wszystkim zależało na tym, by siła poszczególnych par była wyrównana i po losowaniu tak to właśnie wygląda – przynajmniej na papierze.

Zapowiadają się dobre emocje w przyjaznej atmosferze. Pogoda zapowiada się wyśmienita, tak więc warto wybrać się w sobotnie popołudnie na K1.

Lista startowa Jubileuszowy Turniej Par „25 lat od debiutu Don Vito & Majkel Szmajkel”.:
Para nr 1
1. Oskar Dusiński
2. Mikołaj Zieleziński

Para nr 2
3. Artur Kurdyk
4. Paweł Sułkowski

Para nr 3
5. Michał Szmaj
6. Witold Strzelec

Para nr 4
7. Franciszek Lignowski
8. Krystian Krajna

Para nr 5
9. Arkadiusz Dudek
10. Marek Juskowiak

W imieniu Witka i Michała serdecznie zapraszamy na sobotnią rywalizację na torze przy ul. Krajewskiego 1 we Wrocławiu!