W sobotę 13 marca pogoda dopisała żakom trenującym w ramach Akademii speedrowera. Warunki do ścigania na K1 były bardzo dobre. Były to zarazem ostatnie zajęcia na torze, przed planowaną od poniedziałku 15.03.br wymianą gwarancyjną nawierzchni owalu przy Krajewskiego 1.

Jednak zajęcia Akademii speedrowera będą oczywiście odbywały się nadal. Obecnie trwa organizowanie zastępczego miejsca na którym bezpiecznie najmłodsi adepci speedrowera będą mogli trenować.

O nowym miejscu a także terminach treningów żaków w ramach Akademii speedrowera klub Szarża będzie informował w najbliższym czasie na swojej stronie na facebooku, na stronie internetowej Szarży Wrocław. Również Na wirażu będzie na bieżąco informować o kolejnych treningach żaków.

Na zajęciach z powodów obowiązków zawodowych zabrakło trenera żaków, ale trening bardzo dobrze poprowadził niezmordowany Adrian Kocur, prezes klubu z ratelami w herbie.

Na zajęciach pojawił się, będący obecnie w znakomitej dyspozycji fizycznej Mateusz Ślęzak. Trenujące dzieci były bardzo zadowolone ze wskazówek jakich udzielał żakom Mateusz.
Jak to zwykle na takich zajęcia bywa, emocji wśród najmłodszych uczestników nie brakowało. Widzieliśmy zarówno złość, po przegranym biegu, ale i uśmiechnięte miny po zwycięstwie w swoim starcie.

Starsze żaki, Janek Bujnowski i Tomek Góral po ostatnim treningowym biegu podziękowali sobie za wspólną walkę i trening, tak jak dziękują sobie żużlowcy po zakończonym biegu.

Dzieci z niecierpliwością będą oczekiwać na dobre wieści w sprawie kolejnych treningów Akademii speedrowera.

W sobotę i niedzielę zaplanowano jeszcze treningi zawodników Szarży startujący w obu drużynach walczących o speedrowerowe DMP. Zapraszamy wszystkich chętnych do wybrania się w niedzielę 14.03.br o godz. 13:30 na tor przy ul. Krajewskiego 1 we Wrocławiu, na wewnętrzny turniej Szarży. Zapowiadają się duże emocje!

Galeria zdjęć z sobotnich zajęć Akademii speedrowera: