Przemysław Domagała w 2021 r „wszedł” w ostrowski speedrower. Po latach występów w drużynowych mistrzostwach Polski, po sezonie 2020 PKS Wiraż przestał praktycznie istnieć. Wówczas sprawy w swoje ręce wziął Przemysław Domagała, prezes Stowarzyszenia Omega.

Drużyna Ostrowskiego Stowarzyszenia Omega wystartowała w rozgrywkach CS Superligi Dywizji B w sezonie 2021. Skład jakim dysponowali Ostrowianie nie gwarantował największych sukcesów, choć na własnym torze Omega była niepokonana. W klubie zainwestowano w najmłodszych. Ostrowskie żaki w najmłodszej kategorii u6 z powodzeniem rywalizowały z żakami Szarży Wrocław, która w tej kategorii wiekowej również ma sporą ilość dzieci.

Na sezon 2022 Przemysławowi Domagale udało się zebrać bardzo silny skład, który będzie rywalizował w CS 1 Lidze speedrowerowej. W piątek 7 stycznia – na trochę spóźnionego Mikołaja – Ostrowianie zaprezentowali drużynę na rozgrywki w sezonie 2022. Widać, iż celem nadrzędnym dla Omegi na 2022 r. jest wygranie rozgrywek CS 1 Ligi i awans do CS Superligi.

Do drużyny powrócili wychowankowie klubu, którzy w minionych rozgrywkach zdobywali punkty dla innych klubów. Wśród tej grupy jest min Piotr Jamroszczyk (Lwy), czy też Bartosz Grabowski (Szarża). W drużynie ostrowskiej pojawili się Marcin Kołata, czy Szymon Kowalczyk.

Zwycięstwo na zapleczu najwyższej klasy speedrowerowych rozgrywek zapowiada prezes Stowarzyszenia Omega Przemysław Domagała, który stwierdził: Tych transferów nie udałoby się przeprowadzić, gdyby nie nasz nowy menedżer Mateusz Jess. W nowym sezonie mamy jeden cel – awans do CS Superligi. Marzyliśmy o tym, by ściągnąć wszystkich najlepszych wychowanków z Ostrowa, ale nie przypuszczaliśmy, że uda się to tak szybko zrealizować.

Skład drużyny OS OMEGA INFORNET.eu na sezon 2022:
Seniorzy:
Bartosz Grabowski
Marcin Kołata
Mariusz Małecki
Michał Małecki
Piotr Jamroszczyk
Piotr Kasperczak
Szymon Kowalczyk
Tomasz Bodył

Młodzieżowcy:
Mikołaj Zieleziński
Wojciech Małecki

Kadeci:
Dawid Lis
Igor Domagała
Igor Hoffmann

Młodzicy:
Ksawier Frąszczak
Maja Rembiok

Zdjęcie i źródło: media społecznościowe OS OMEGI Odtrów Wlkp.