Na początek piłkarski Śląsk – w przedostatniej kolejce Śląsk mimo że po 1 połowie przegrywał 1-0 to potrafił odwrócić losy spotkania. W 2 połowie 2 bramki strzelił Exposito , zaliczył też asystę przy bramce Picha. Mecz zakończył się wynikiem 3-2. Śląsk wciąż ma szansę na 4 miejsce dające puchary. Ma 42 pkt tyle samo co Lechia i Piast. W przypadku takiego samego dorobku punktowego zajmujemy niestety 6 miejsce. Wicemistrzem Polski został Raków Częstochowa – jest to najlepszy sezon w historii tego klubu, po raz pierwszy podium i po raz pierwszy wygrany puchar. Prawie pewne spadku jest Podbeskidzie, żeby się utrzymać musieliby wygrać z Legią na wyjeździe, a Stal nie zdobyć ani jednego punktu we Wrocławiu.

W koszykówce w I lidze WKK wygrało 1 mecz o 3 miejsce na wyjeździe w Łańcucie 93-91. Po 16 pkt zdobyli Kiwilisza , Sitnik i Koelner. Rewanż w sobotę we Wrocławiu. W finale Górnik w 1 meczu niespodziewanie wygrał na wyjeździe 79-67 – liderem był Krzysztof Jakóbczyk zdobywca 15 pkt. Dzień później zmobilizowani Czarni rozgromili Górnik  105-44, najlepszym strzelcem ponownie Jakóbczyk zdobywca 8 pkt.

Podsumowanie żużlowe było osobno i podsumowanie NBA po sezonie zasadniczym również osobno.