Oprócz zawodników do nowego sezonu przygotowuje się także zarząd PFKS. Już wcześniej pisaliśmy o niektórych komunikatach opublikowanych przez władze polskiego speedrowera.

Ale i szef Biura Administracyjnego PFKS Maciej Laskowski nie próżnuje. Niedawno stworzył Zestawienie wszystkich zawodników zgłoszonych i zatwierdzonych do rozgrywek bieżącego sezonu.

Tabela zawiera dane z klubowych arkuszy zgłoszeniowych. Jest dynamiczna. Każda zmiana w arkuszach zgłoszeniowych jest uwidoczniona w powyższej tabeli.

Dane zawodników sortowane są wg wieku zawodnika – od najstarszego do najmłodszego.

W tabeli mamy więc od razu informację ilu zawodników występuje w danej kategorii wiekowej.

Na chwilę obecną (brak wpisanych w arkusze zawodników z Torunia /obie ligi/ oraz zawodnikó1) nieligowych z okręgu południowego) mamy zgłoszoną następującą ilość zawodników – wg kategorii wiekowych:
Grand weteran – 4
Weteran – 41
Senior – 58
Młodzieżowiec – 23
Junior – 15
Kadet – 26
Młodzik – 39
Żak – 53
Żak 10 – 40
Żak 8 – 33
Żak 6 – 16
Żak ogółem 142
Zawodników razem: 348

Jak widać z powyższego zestawienia najliczniejszą grupę zawodników stanowią najmłodsi. Jest ich aż 148. Kolejną grupę stanowią seniorzy, których na chwilę obecną mamy zgłoszonych 58. Trzecią pozycję na tej liście zajmują Weterani, których jest 41. Najmniej liczną grupę stanowią najstarsi – czyli zawodnicy powyżej 50 roku życia. Jest ich zgłoszonych do tej pory czterech.

Zapraszamy do zapoznania się z listą, która jest pod linkiem:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vR6hdpnI8YpmgYqVuMK2kWBkvLZqVcp7AwJAAPLEz8NediRYxcItGMzIDu8xlYHcQ3nGKRjuQeOX1f9/pubhtml?gid=2021636235&single=true

Do zestawienia można wejść przez stronę PFKS klikając w link: Spis wszystkich zawodników zatwierdzonych do rozgrywek bieżącego sezonu.