Niedawno Szarża Wrocław opublikowała komunikat w sprawie wznowienia treningów dla najmłodszych. 6. marca startuje Akademia speedrowera. Oprócz treningów dla najmłodszych zawodników zaplanowano wiele imprez w trakcie, których dzieci będą mogły rywalizować z rówieśnikami na torze, poznać smak porażki ale i cieszyć się ze zwycięstw.

Poniżej zamieszczamy treść komunikatu Szarży dotyczący zajęć żaków:

„Na 6 marca (sobota), godz.11.00, planowany jest pierwszy trening żaków po zimowej przerwie. Przypominamy, że od tego sezonu, aby dziecko mogło uczestniczyć w treningach, turniejach, zawodach musi być zapisane do Akademii. Rodzice, którzy zapisali już swoje dziecko dostaną dokładne informacje.

Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dziecko, szczegółowe informacje uzyskają pod numerem telefonu 574-550-026. Kontaktować można się również przez wiadomość prywatną na profilu klubu.

Ta Akademia jest przeznaczona dla dzieci od 3 do 12 roku życia (rocznikowo). Dla starszych dzieci/młodzieży, są inne treningi. Tutaj również zapraszamy do kontaktu.”

Jak podano na stronie klubowej Akademii Szarżaków: „Poza treningami na dzieci czeka Puchar Niziołków Grand Prix Żaków 2021. Jest to cykl 5 turniejów, w trzech różnych kategoriach wiekowych. Dodatkowo najmłodsi zawodnicy mają możliwość brania udziału w zawodach ogólnopolskich takich jak: Indywidualne Mistrzostwa, czy Indywidualny Puchar.”

Turnieje Niziołki Grand Prix Żaķów Wrocławia:
1 runda – 8 maj (sobota)
2 runda – 12 czerwiec (sobota)
3 runda – 11 lipiec (niedziela)
4 runda – 4 wrzesień (sobota)
5 runda – 2 październik (sobota)