Początkowo WTS – organizator 3 i 4 rundy FIM Speedway Grand Prix informował, iż nie ma możliwości zamiany danych na biletach zakupionych ponad rok temu na Grand Prix, która miała odbyć się w 2020 r. Zmartwiło to wielu kibiców, których plany uległy zmianie i nie mogą kibicować zawodnikom podczas Grand Prix 31 lipca we Wrocławiu.

Jednak można dokonać zmian danych na zakupionych biletach. WTS – organizator wrocławskich rund SGP od 16 lipca przekazał następujące informacje w sprawie biletów na czwartą rundę Speedway Grand Prix, która odbędzie się 31 lipca br. 

W imieniu Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego S.A. informujemy, że kupowaliście Państwo bilet na 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski, które pierwotnie miało się odbyć 1 sierpnia 2020 roku. W lipcu 2020 roku zmieniono datę imprezy na 31 lipca 2021 roku. Wszystkie osoby, które nie zdecydowały się na zwrot lub wymianę biletu na jedną z zeszłorocznych rund lub na imprezę 30.07.2021 (bilety za 1 złotych), mają ważne bilety na sobotnią rundę tegorocznej edycji wrocławskiego Speedway Grand Prix (31 lipca 2021). 

Ze względu na liczne zapytania umożliwiliśmy Państwu zmianę danych na biletach zakupionych na imprezę sobotnią. Aby to zrobić należy zrobić dwie rzeczy:
– po pierwsze osoba zdająca bilet musi napisać upoważnienie dla nowego posiadacza biletu, w którym zawarte będą dane osób – imię, nazwisko, PESEL itd. To upoważnienie osoba przyjmująca bilet będzie musiała posiadać przy wejściu na stadion,
– po drugie na stronie wts.pl/sgp2021-bilety należy wypełnić formularz, w którym należy podać wymagane dane osoby zdającej i osoby przyjmującej bilet. 

Niewykonanie obu rzeczy skutkować może niewpuszczeniem Państwa na stadion. Zmiana danych jest nieodwracalna, zmiany danych można dokonać wyłącznie raz. 

Jednocześnie informujemy, że obecnie nie prowadzimy zwrotów biletów.