W sobotni wieczór 3 grudnia po żakach na torze pojawili się zawodnicy rywalizujący ze sobą w turnieju par. Niektórzy uczestnicy przychylili się do prośby organizatorów i przygotowali na te zabawę/rywalizację ciekawe pomysły.

Franek Lignowski swój rower na którym rywalizował podczas zawodów przystroił niczym choinkę. A żeby było jeszcze bardziej świątecznie to jego rumak był świątecznie oświetlony.

Prztyczka w nos dali organizatorom Spartanie. Dariusz Pilas i Witold Strzelec swoim ubiorem zaprotestowali przeciwko takiej nazwie i w parkingu rozpowszechniali oficjalne informacje, iż są teamem Fox Racing.

Widocznie coś było na rzeczy, gdyż Fox Racing dotarł aż do finału. A tam starsi już panowie oddali miejsce Młodym Talentom. Ostatecznie żegnający się z Wrocławiem Paweł Szkudlarek oraz Dawid Lis wygrali II Mikołajkowy Turniej Par.

Należy dodać, iż rywalizacja na torze była bardzo interesująca. Większość biegów była zacięta aż do samej mety. Zawodnicy w ramach pary bardzo dobrze ze sobą współpracowali. Jak się dowiadujemy pogoda pokrzyżowała plany licznej reprezentacji rodziców SzarŻaków podczas tej imprezy. Rodzice przygotowali specjalne opony na śnieg, które w takich niecodziennych warunkach miały dać im przewagę w rywalizacji.

Niestety aura nie była dla nich łaskawa…

Najlepsza czwórka II Mikołajkowego Turnieju Par:
1- Młode Talenty
🎅Paweł Szkudlare
🎅Dawid Lis

2- Spartanie/Fox Racing
🎅Dariusz Pilas
🎅Witold Strzelec

3.- Dzikie Kot
🎅Damian Natoński
🎅Franciszek Lignowski

4. Zgodne Małżeństwo
🎅Karina Górniaczyk
🎅Krystian Górniaczyk

W turnieju walczyli również:
Mamuśki
🎅Olga Budzińska
🎅Katarzyna Kijkowska

Victoria
🎅Arkadiusz Dudek
🎅Sebastiab Chabowski

Tylko Omega
🎅Igor Domagała
🎅Mikołaj Zieleziński

Szybcy i Wściekli
🎅Ksawery Kielaszewski
🎅Michal Szmaj

Tatusiowie
🎅Piotr Budziński
🎅Krzysztof Góral

Pitbulle
🎅Hubert Kielaszewski
🎅Arkadiusz Hajost

Galeria zdjęć: