Michał Knapp przygotowuje się do sobotniej – finałowej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy w wyścigach motocyklowych na lodzie. Zawody odbędą się 19 marca o godzinie 15.45 w Tomaszowie Mazowieckim.

Knapp to obecnie jedyny nasz przedstawiciel w tej odmianie speedwaya i należy ubolewać, iż na chwilę obecną nie posiadamy żadnych innych zawodników i oczywiście docenić jednocześnie trud tego sportowca dzięki któremu polski ice – speedway wciąż istnieje. Oby w kolejnym sezonie znalazło się w Polsce kilkoro nowych śmiałków, którzy podejmą się trudu uprawiania tej niewątpliwie bardzo widowiskowej odmiany wyścigów motocyklowych.

Na pewno warto udać się na sobotnie zawody, będzie to ostatnia szansa obejrzenia wyścigów motocyklowych na lodzie w naszym kraju w kończącym się już powoli sezonie. Zawodnikowi życzymy samych „trójek” a kibicom wspaniałego widowiska. Tomaszów Mazowiecki czeka!

Michał Knapp przekazał nam zdjęcia z przygotowań do startu w sobotniej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Europy w wyścigach na lodzie: