Zawodnik Szarży Wrocław Mateusz Pacek z powodzeniem startuje w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów na żużlu.

W czwartek 10.06.br na torze w Rzeszowie Mateusz Pacek wystartował w VIII rundzie DMPJ grupy A reprezentując barwy Wilków Krosno. Jego drużyna w tym czwórmeczu okazała się najlepsza, a Mateusz w sześciu startach uzyskał 9 punktów. Na tle zawodników regularnie startujących w zawodach żużlowych również i ten speedwayowy występ zawodnika rateli należy uznać za udany. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż drużyna z Krosna startowała w trzyosobowym składzie, gdyż Kacper Przybylski nie wyjechał na tor.

Na drugiej pozycji w Rzeszowie uplasowała się Unia Tarnów, trzecie miejsce przypadło gospodarzom, a ostatnie Motorowi Lublin

Najwięcej punktów dla zwycięzców zgromadził Aleks Rydlewski, zdobywca 13 punktów.

Jednak najlepszym zawodnikiem tego czwórmeczu był reprezentant Motoru Lublin Mateusz Cierniak, który w sześciu biegach zdobył 17 punktów. Przegrał tylko raz w czwartym biegu z żużlowcem Stali Rzeszów Patrykiem Rolnickim.