W rozegranych 30.08.2020 na torze Orła Gniezno Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów najlepszym zawodnikiem okazał się Marcin Szymański. Trenujący na co dzień we Wrocławiu Szymański jest zawodnikiem Lwów Avii Częstochowa.

W XII biegowym finale w Gnieźnie „Martinez” pewnie wygrał wszystkie swoje starty i z kompletem 16 punktów zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Weteranów. O trzecie miejsce rozegrano bieg dodatkowy, gdyż dwóch zawodników Marcin Puk i Tomasz Szwajorek (obaj Aseko Orzeł Gniezno) zgromadzili po 13 punktów. Dodatkową potyczkę wygrał Marcin Puk i to on zajął trzecie miejsce. Drugi był Łukasz Kokott również z Aseko Orła Gniezno.

Serdecznie gratulujemy kolejnego tytułu IMP!

O godz.17 Marcin Szymański powalczy z 15 przeciwnikami o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Seniorów