W niedzielę 12 kwietnia na popularnej Skałce żużlowcy Śląska Świętochłowice oficjalnie zainaugurowali rozgrywki w Krajowej Lidze Żużlowej. Komplet kibiców na stadionie im. Pawła Waloszka był świadkami zwycięstwa nad faworyzowaną drużyną Lokomotiv Daugavpils 50:40.

 To był wymarzony start ekipy trenera Krzysztofa Basa w rozgrywkach KLŻ, a zawodnicy rozpoczęli nowy rozdział w kartach bogatej historii tego klubu.  Zapraszamy na galerię zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Marka Niewiedzioł