1,3,8 – to są miejsca Spartan w klasyfikacji PGE Ekstraligi która uwzględnia średnie biegowe zawodników. Maciej Janowski jest pierwszy ze średnią 2,667 pkt/bieg. Artem Łaguta ze średnią 2,413 pkt/bieg zajmuje trzecie miejsce w tej klasyfikacji. Średnia Taia Woffindena 2,167 pkt/bieg daje mu natomiast 8 miejsce wśród najlepszych żużlowców PGE Ekstraligi. Co jest ciekawe Artem i Maciej lepszą średnią punktową uzyskali w meczach na torach swoich rywali niż na Stadionie Olimpijskim.

152 – tyle punktów dotychczas zdobył Maciej Janowski w tym sezonie. Więcej punktów od Magica  zdobył Bartosz Zmarzli – ma ich na koncie 167.

16 – Gleb Czugunov i Maciej Janowski mają na swoim koncie po 16 bonusów. Więcej od nich bonusów ma tylko Kacper Woryna. 15 bonusów uzbierał do tej pory Daniel Bewley. A 3 bonusy wywalczył Bartosz Zmarzlik.

36 – Artem Łaguta i Maciej Janowski tyle razy docierali do mety na pierwszym miejscu. Przed nimi jest tylko Bartosz Zmarzli, który 45 razy mijał metę na pierwszej pozycji.

57 – ponownie są to liczby Artema Łaguty i Macieja Janowskiego. W 57% swoich startów w PGE Ekstralidze Artem i Magic przyjeżdżali na pierwszej pozycji. Lepszy od wrocławskiej dwójki jest tylko Bartosz Zmarzlik.

4,30 – Artem Łaguta z Taiem Woffindendem, mimo kontuzji Tajskiego wystartowali wspólnie w 10 biegach, w których uzyskali łącznie 43 punkty (na 50 możliwych). Daje to średnią biegową parze Spartan 4,30 pkt/bieg. Lepsza od nich jest tylko para Unii Leszno Damiman Ratajczak – Jason Doyle, która ma średnią 4,33 pkt/bieg. Ale para leszczyńska wystartowała razem w zaledwie trzech ligowych biegach.

612 – W dotychczas rozegranych 12 meczach PGE Ekstraligi zawodnicy Sparty zdobyli łącznie 612 punktów. Oznacza to, że przeciętnie w meczu Wrocławianie uzyskują 51 punktów. Dotychczas Spartanie rozegrali po sześć meczów na własnym torze i na wyjazdach. Na Stadionie Olimpijskim żużlowcy ze stolicy Dolnego Śląska uzyskują przeciętnie 52 punkty w meczu. Średnia ilość punktów zdobywanych przez Wrocławian w meczu ligowym na torach rywali wynosi 50.

467 – Tyle punktów zdobyli przeciwnicy w spotkaniach przeciwko Sparcie. Wrocławianie tracą w meczu przeciętnie niecałe 39 punktów.

9 – Tyle kolejnych meczów w PGE Ekstralidze wygrała wrocławska drużyna. Ostatnią porażkę Spartanie ponieśli jeszcze w kwietniu w meczu w Lublinie.

9,83 – W każdym meczu ligowym, składającym się z XV biegów zawodnicy z Wrocławia przyjeżdżają do mety na pierwszym miejscu w prawie 10 biegach – dokładnie jest to średnio 9,83 razy w meczu.

5,75 – ilość bonusów zdobywanych przeciętnie w meczu przez Spartan

80 – W rozegranych dotychczas 180 biegach Wrocławianie wygrali 80 (w stosunku 5-1 – 38 biegów, a 4-2 – 42 wyścigi), zremisowali 70, a tylko w 30 biegach ponieśli porażki (po 15 razy 2-4 i 1-5).