Jak wiadomo niemiecka drużyna MSC Wölfe Wittstock wystartuje jednak w rozgrywkach 2 Ligi Żużlowej w Polsce. Jest to bardzo dobra wiadomość dla kibiców żużla w naszym kraju.

Więcej występujących drużyn to więcej meczów i chyba też większy prestiż samej ligi. Niemcy uczestniczyć będą w polskiej lidze (na trzecim szczeblu rozgrywkowym) po raz drugi. Zadebiutowali w niej w roku ubiegłym, zajmując ostatnie – szóste miejsce ale nie wynik był wówczas najważniejszy lecz sam fakt rywalizacji z mocnymi polskimi drużynami.

Tak fakt przystąpienia drużyny do rozgrywek, pomimo wcześniejszych zamiarów wycofania jej z rywalizacji komentuje jej trener – Marcin Sekula: „Bardzo i to bardzo się cieszymy ze zwrotu akcji jakim jest start drużyny Wölfe Wittstock w lidze. Dokonaliśmy wszelkich starań jakie były możliwe i się udało, teraz ostra praca przed nami – treningi drużyny aby jak najlepiej się „wstrzelić” w rozgrywki. Pozdrawiam wszystkich kibiców.”

Wszyscy trzymajmy kciuki za drużyną by uzyskała jak najlepszy wynik i by udział w polskich rozgrywkach dostarczał im sporo radości i satysfakcji!