Niedawno pisaliśmy, iż sprzedaż karnetów na nowy sezon rozpoczęła już Stal Gorzów. Teraz w swoich mediach społecznościowych o fakcie sprzedaży karnetów poinformował kibiców drużynowy mistrz Polski – Motor Lublin.

Mistrzowie Polski już jutro rozpoczną sprzedaż karnetów na mecze PGE Ekstraligi w sezonie 2023. W środę (23 listopada) kibice będą mogli nabyć wejściówki za pośrednictwem strony internetowej.

Jak informuje MOTOR Lublin, 23 listopada od godz. 20:23 na platformie sprzedażowej Eventim Polska odbędzie się otwarta sprzedaż karnetów na mecze fazy zasadniczej PGE Ekstraligi.

Jedna osoba może zakupić maksymalnie 4 karnety. W sprzedaży znajdą się karnety na miejsca nienumerowane (normalne, ulgowe oraz dziecięce) oraz numerowane (Trybuna Główna).

Ponadto wszystkie osoby które zakupią karnet będą miały możliwość wejścia na stadion pół godziny przed osobami posiadającymi jednorazowy bilet na dane wydarzenie oraz zakupu biletów na ewentualną fazę play-off w przedsprzedaży. Biorąc pod uwagę zainteresowanie rozgrywkami ligowymi w Lublinie ma to szczególne znaczenie dla kibiców.

Wszystkie informacje oraz cennik karnetów dostępny jest TUTAJ

Źródło: media społecznościowe Motoru Lublin