Tradycyjnie, 6 grudnia ruszyła przedsprzedaż Karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2023. Dwa dni później, 8 grudnia, karnety trafiły do sprzedaży otwartej, dostępnej dla wszystkich kibiców. Całosezonowe wejściówki jak zawsze dostępne są na stronie bilety.wts.pl. Przypominamy, iż sprzedaż karnetów na mecze ligowe Betard Sparty Wrocław sezonu 2023 trwa tylko do piątku 31 marca.

Generalnie karnety można jeszcze nabyć na wszystkie sektory. Praktycznie ostatnie wolne miejsca zostały na sektorach E oraz D – tuż przy starcie. Podobnie jest z ilością wolnych miejsc na sektorach G oraz F. Jak zwykle najwięcej wejściówek całosezonowych rozeszło się właśnie na te miejsca.

Natomiast praktycznie wszystkie wolne miejsca są na sektorach M oraz L, które graniczą z sektorem gości.

Osoby posiadające ważne karty kibica będą mogły je doładować karnetem na nowy sezon (w takiej sytuacji nie ma potrzeby nic robić, wystarczy przyjść na stadion ze swoją kartą i przejść przez bramkę). Osoby, które karty kibica nigdy nie posiadały, bądź których ważność wygasła będą zmuszone zapisać karnet na nowej karcie, która od sezonu 2023 będzie ważna wyłącznie 1 sezon. Dzięki takiemu rozwiązaniu na kartach będzie drukowana również informacja o miejscu zajmowanym przez kibica.

Dlaczego warto kupić Karnet na mecze Betard Sparty Wrocław? Przede wszystkim karnet to wygoda dla kibica. Posiadacze całosezonowych wejściówek mają zapewnioną rezerwację swoich ulubionych miejsc na wszystkie mecze rundy zasadniczej. Co więcej, posiadacz karnetów otrzymuje prawo udziału w zamkniętej przedsprzedaży biletów na najważniejsze mecze sezonu – ćwierćfinały, półfinały i mecze finałowe rundy Play-Off. „Karnetowicze” w pierwszej kolejności będą mogli nabywać także bilety na finały Drużynowego Pucharu Świata, zaplanowane na 25-29 lipca we Wrocławiu. To jednak nie koniec korzyści. Karnety to także duże oszczędności dla kibiców. Każdy karnet zapewnia co najmniej jeden mecz w sezonie zupełnie za darmo!