Okazuje się, że kluby obecnie nie tylko zajmują się transferami i budową składu na przyszły sezon. Moje Bermudy tal Gorzów po tym okienku transferowym wyjdzie najbardziej okaleczona. Gorzowianie stracili trzykrotnego indywidualnego mistrza świata i wychowanka klubu Bartosza Zmarzlika.

Ale w klubie nie załamują rąk tym faktem. Stal jako pierwsza z klubów ekstra ligowych ogłosiła sprzedaż karnetów na mecze ligowe Stali w sezonie 2023. Karnet obowiązuje na mecze PGE Ekstraligi i U24 Ekstraligi.

Od poniedziałku 7 listopada ruszyła sprzedaż zamknięta, która potrwa do końca tego miesiąca. Pierwsi karnety będą mogli zakupić posiadacze karnetów z sezonu 2022. Klub dla tych kibiców przygotował specjalnie niższą cenę wejściówek.

Udogodnieniem dla fanów jest możliwość wyboru „wirtualnej wejściówki”, którą przy wejściu na stadion wystarczy pokazać w telefonie.

Sprzedaż otwarta będzie trwać od 1 grudnia od godz. 10:00. W sprzedaży otwartej karnetowicze nadal będą mieli zniżkę (do 31.12.2022r.), ale już bez gwarancji miejsca.

Dodatkowo, jak zapewnia klub, w przypadku zakupu karnetu do końca roku bilet na „Speedway Grand Prix 2” gratis.

Ceny karnetów zaczynają się już od 50 zł (sprzedaż zamknięta kat. Junior – dzieci 7-15 lat – trybuna niska), karnet senior (65+) na tę samą trybunę to wydatek 240 zł, a karnet normalny w sprzedaży zamkniętej można nabyć za 290 zł.

Wszystkie informacje oraz cennik na poszczególne strefy dostępne są TUTAJ