Kalendarz żużlowych imprez w Polsce w 2022 roku:

KWIECIEŃ

02.04 – Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi

03.04 – Finał MPPK

15.04 – Finał Srebrnego Kasku

18.04 – Finał Złotego Kasku

20.04 – 1. runda el. DMPJ

21.04 – 2. runda el. DMPJ

26.04 – 1. runda U24 Ekstraligi

27.04 – 3. runda el. DMPJ

28.04 – 4. runda el. DMPJ

MAJ

03.05 – 2. runda U24 Ekstraligi

04.05 – Ćwierćfinały IMP (Poznań, Tarnów, Łódź, Gdańsk)

05.05 – Finał Brązowego Kasku

10.05 – 3. runda U24 Ekstraligi

11.05 – 5. runda el. DMPJ

12.05 – 6. runda el. DMPJ

14.05 – Grand Prix (Warszawa)

15.05 – Mecz Żużlowej Reprezentacji Polski

17.05 – 4. runda U24 Ekstraligi

18.05 – 7. runda el. DMPJ

19.05 – 8. runda el. DMPJ

24.05 – 5. runda U24 Ekstraligi

25.05 – Półfinały IMP

CZERWIEC

01.06 – 9. runda el. DMPJ

02.06 – 10. runda el. DMPJ

07.06 – 6. runda U24 Ekstraligi

14.06 – 7. runda U24 Ekstraligi

21.06 – 8. runda U24 Ekstraligi

22.06 – 1. runda ćwierćfinałów DMPJ

23.06 – 2. runda ćwierćfinałów DMPJ

25.06 – Grand Prix (Gorzów Wlkp.)

28.06 – 9. runda U24 Ekstraligi

29.06 – 3. runda ćwierćfinałów DMPJ

30.06 – 4. runda ćwierćfinałów DMPJ

LIPIEC

05.07 – 10. runda U24 Ekstraligi

06.07 – 1. runda półfinałów DMPJ

07.07 – Eliminacje MMPPK (Gniezno, Zielona Góra, Rzeszów)

12.07 – 11. runda U24 Ekstraligi

14.07 – 2. runda półfinałów DMPJ

20.07 – Eliminacje MIMP (Krosno, Rybnik, Piła)

21.07 – 3. runda półfinałów DMPJ

26.07 – 12. runda U24 Ekstraligi

SIERPIEŃ

02.08 – 13. runda U24 Ekstraligi

04.08 – 4. runda półfinałów DMPJ

16.08 – 14. runda U24 Ekstraligi

17.08 – Finał MMPPK (Lublin)

19.08 – Mecz Żużlowej Reprezentacji Polski

24.08 – Finał MIMP (Częstochowa)

25.08 – Półfinały IMŚ U-16 (Wrocław)

26.08 – Finał IMŚ U-16 (Wrocław)

27.08 – Grand Prix (Wrocław)

30.08 – Finał U24 Ekstraligi

31.08 – 1. finał DMPJ

WRZESIEŃ

05.09 – Finał IMP

06.09 – Finał U24 Ekstraligi – rewanż

08.09 – 2. finał DMPJ

15.09 – 3. finał DMPJ

18.09 – Mecz Żużlowej Reprezentacji Polski

21.09 – 4. finał DMPJ

23.09 – IM 2. Ligi Żużlowej

30.09 – Finał IMŚJ (Toruń)

PAŹDZIERNIK

01.10 – Grand Prix (Toruń)

08.10 – Mecz Żużlowej Reprezentacji Polski

09.10 – Mecz Północ – Południe