Kwiecień
2 – X Memoriał Jakuba Kroczaka (Wrocław)
3 – Best Pairs (vacat)
9 – 1. runda Indywidualnego Pucharu Polski (Leszno)
10 – 1. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi
23 – 1. kolejka Młodej CS Superligi
24.04 – 2. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi

Maj
7 – 1. runda Indywidualnego Pucharu Polski Żaków (Bydgoszcz, Wrocław, Częstochowa)
8 – 3. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi
14 – 1. runda Indywidualnego Pucharu Polski: Młodzików, Kadetów, Kobiet (Poczesna)
15 – 4. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi
21 – 1. runda Indywidualnego Pucharu Polski Żaków (Wrocław)
22 – Drużynowy Puchar Polski: Open, Juniorów, Drużyn Mieszanych (Gniezno)
28 – 2. kolejka Młodej CS Superligi
29 – 5. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi

Czerwiec
4 – 2. runda Indywidualnego Pucharu Polski Żaków (Żołędowo, Leszno, Kalety)
5 – 6. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi
11 – 2. runda Indywidualnego Pucharu Polski: Młodzików, Kadetów, Kobiet (Ostrów Wlkp.)
12 – 7.kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi
25/26 – Mistrzostwa Polski Par Klubowych (Żołędowo)

Lipiec
2 – 3. runda Indywidualnego Pucharu Polski Żaków (Gniezno, Zielona Góra, Świętochłowice)
3 – 8. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi
9 – 2. runda Indywidualnego Pucharu Polski (Wrocław)
10 – Drużynowy Puchar Polski: Młodzików, Kadetów, Kobiet (Częstochowa)
23 – IV Memoriał Pawła Waloszka (Świętochłowice)
29/31 – Mistrzostwa Europy (Manchester)

Sierpień
6 – 4. runda Indywidualnego Pucharu Polski Żaków (Kaszczorek, Ostrów Wlkp., Poczesna)
7 – 9. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi
13 – 3. kolejka Młodej CS Superligi
14 – 10. kolejka CS Superligi & CS 1. Ligi
20 – 4. kolejka Młodej CS Superligi
21 – 1. mecze półfinałowe CS Superligi i 1. mecze finałowe CS 1. Ligi
27/28 – Indywidualne Mistrzostwa Polski: Kobiet, Juniorów, Młodzieżowców, Weteranów, Open (Poczesna)

Wrzesień
3 – Finał Indywidualnego Pucharu Polski Żaków (Bydgoszcz)
4 – 2. mecze półfinałowe CS Superligi i 2. mecze finałowe CS 1. Ligi
10 – 3. runda Indywidualnego Pucharu Polski: Młodzików, Kadetów, Kobiet (Żołędowo)
11 – 1. mecze finałowe CS Superligi i 1. mecze barażowe o awans do CS Superligi
17.09 – Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków (Wrocław)
18.09 – 2. mecze finałowe CS Superligi i 2. mecze barażowe o awans do CS Superligi
24/25 – Drużynowe Mistrzostwa Polski: Żaków, Młodzików, Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców, Weteranów (Ostrów Wlkp.)

Październik
1 – Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików i Kadetów (Leszno)
8 – 3. runda Indywidualnego Puchar Polski (Gniezno)

Listopad
11 – Turniej Niepodległości (Ostrów Wlkp.)