Szarża Wrocław poinformowała o terminie zaległego spotkania Drużynowych Mistrzostw Polski Okręgu Zachodniego:

𝐖 𝐌𝐀𝐑𝐂𝐔 𝐍𝐀𝐃𝐑𝐎𝐁𝐈𝐍𝐘 𝐙𝐀𝐋𝐄𝐆Ł𝐎Ś𝐂𝐈!

28 marca na K1, odbędą się zaległe z sezonu 2025 Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Zachodniego. Tego dnia naszymi rywalami będą: LKS Szawer Leszno, Omega Ostrów Wielkopolski, Harpagan Zielona Góra.

⚠️ Jednocześnie przypominamy, że w sezonie 2026 czeka nas rozbudowana formuła ligi okręgowej we wszystkich okręgach, a ich zwycięzcy 13 września zmierzą się w Drużynowym Pucharze Polski!