Już połowa biletów sprzedana na Speedway Grand Prix w Warszawie

Mimo kłopotów ze stadionem PGE Narodowym cały czas trwa sprzedaż na przyszłoroczną rundę cyklu Speedway Grand Prix, którą zaplanowano na 13 maja.

Jak poinformowano 16 listopada w mediach społecznościowych PGE Narodowego cały czas trwają prace by jak najszybciej usunąć usterkę i przywrócić stadion do użytku:

Cały czas pracujemy nad tym, aby PGE Narodowy mógł być dla Was jak najszybciej otwarty. Obecnie trwają prace mające na celu zabezpieczenie uszkodzonego elementu konstrukcji stalowo-linowej dachu.

Jednocześnie były prezes PZM Andrzej Witkowski w rozmowie z jednym z portali sportowych sugeruje by wstrzymano sprzedaż biletów na SGP, które ma się odbyć 13 maja w Warszawie na PGE Narodowym.

Twierdzi, iż na razie nie wiadomo jak duża jest usterka i jak długo potrwa naprawa bądź wymiana uszkodzonego elementu. A co się z tym wiąże nie wiadomo jak długo stadion w stolicy będzie wyłączony z użytku. PGE Narodowym

Bilety na siódmy turniej Speedway Grand Prix jaki odbędzie się w Warszawie sprzedają się bardzo dobrze. Nie ma już najtańszych biletów po 39 złotych, które rozeszły się w pierwszych godzinach sprzedaży wejściówek na to wydarzenie.

Kibice mogą nabyć bilety w promocyjnej cenie do końca bieżącego roku. Później ceny wejściówek będą wyższe.

Jak poinformowano 19 października br. w mediach społecznościowych PGE Narodowego sprzedano już 20.000 biletów:

Macie już swoje miejsca ? Aktualnie 20.000 sprzedanych biletów na 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗣𝗭𝗠 𝗪𝗮𝗿𝘀𝗮𝘄 𝗙𝗜𝗠 𝗦𝗚𝗣 𝗼𝗳 𝗣𝗼𝗹𝗮𝗻𝗱 na @PGENarodowy

Mimo zawirowań związanych z usterką dachu na PGE Narodowym nie słabnie sprzedaż wejściówek na rundę SGP, która odbędzie się w stolicy 13 maja 2023 roku. Obecnie sprzedano już około połowy wejściówek na to wydarzenie.