Trwają intensywne prace w związku z planowanymi, w terminie 30, 31 lipca – 1 sierpnia, Mistrzostwami Europy w speedrowerze.
Przypomnijmy, iż Mistrzostwa Europy mają zostać rozegrane w Anglii w Manchesterze na obiekcie Astley&Tyldesley (jeśli zajdzie potrzeba – piątkowe kwalifikacje odbędą się także na torze w Sheffield).

Steve Harris, członek klubu Astley&Tyldesley i jednocześnie członek komitetu organizacyjnego Turnieju o Mistrzostwo Europy poinformował w mediach społecznościowych, o tym, że we współpracy z portalem 33/18 powstało już logo czempionatu o miano najlepszego w Europie.

Harris ma nadzieję, że w mistrzostwach weźmie udział wielu zawodników, którzy będą wspierani przez dużą liczbę fanów. Jednocześnie organizatorzy zdają sobie sprawę, z tego, że biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z COVID-19, jeśli podróże po Europie będą zakazane, to Turniej o Mistrzostwo Europy zostanie odwołany.

Ale wszyscy organizatorzy mają nadzieję, że europejski czempionat odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Steve Harris ma świadomość, że logo to dopiero jeden z wielu elementów przygotowań do mistrzostw i wie, że przed nim jeszcze ogrom pracy.