Nowy zarząd Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych aktywnie działa na rzecz polskiego speedrowera. Po kolejnym zebraniu, które odbyło się po przerwie świąteczno-noworocznej opublikowano następujący komunikat:

Na wstępie pragnę podziękować wszystkim osobom, które na skrzynkę mailową zarządu wysłały swoje pomysły, propozycje oraz uwagi. Zarząd po przerwie świąteczno-noworocznej, na ostatnim posiedzeniu omówił wszystkie otrzymane wiadomości mailowe. Cieszymy się że jest grono ludzi, którzy chcą ulepszać polski speedrower. Jednocześnie informujemy, że niektóre przedstawione propozycje nie zawsze idzie wprowadzić od razu w życie. Są pomysły dobre i nad nimi będziemy się pochylać w przyszłości, ale są też takie, których niestety nie bierzemy pod uwagę z różnych przyczyn. Na wszystkie maile odpowiemy w najbliższym czasie. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za kontakt z zarządem i przypominamy, że cały czas jesteśmy dostępni pod adresem [email protected] , gdzie każdy może do nas napisać.  

Dla przypomnienia, dostępne są już arkusze zgłoszeniowe na sezon 2023. Termin zgłaszania zawodników mija 01.03.2023r. Prosimy o uważne czytanie instrukcji oraz o dotrzymanie terminu zgłoszeń.

Są kluby, które mają zaległości finansowe z poprzednich lat. Prosimy o uregulowanie wszystkich zobowiązań łącznie z wpisowym na sezon 2023 do 19.03.2023. Nieuregulowanie zobowiązań jest jednoznaczne z wykluczeniem z rozgrywek w sezonie 2023.

Informujemy również, że w arkuszach zgłoszeniowych każdy klub może sprawdzić swój stan zaległości, który znajduje się w zakładce “Finanse”.

PFKS poszukuje także osoby chętne do prowadzenie projektu medialnego CS Superliga. Osoby, które do tej pory były odpowiedzialne za ten projekt zrezygnowały ze współpracy z PFKS.

Ze względu na rezygnację dotychczasowych osób odpowiedzialnych za medialny projekt CS Superliga, szukamy chętnych, którzy chcieliby pomóc przy tym projekcie w sezonie 2023. Chętne osoby prosimy o kontakt z zarządem w celu omówienia współpracy. 

Ukonstytuował się Federacyjny Trybunał Speedrowerowy:

Federacyjny Trybunał Speedrowerowy tworzyć będą : 

Przewodniczący: Dominik Rzepka

Członkowie: Adam Bożejewicz, Marcin Puk, Tomasz Włodarczyk, Damian Wojczyński

Źródło: blog PFKS