Organizator Indywidualnych Mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę 28-29 sierpnia przekazał ważne informacje dla kibiców. Poniżej pełna treść komunikatu Szarży:

Wybierając się w najbliższy weekend na Krajewskiego 1, doradzamy Państwu kilka rozwiązań z dojazdem lub zaparkowaniem aut.

1. Wejście na teren boiska szkolnego jest możliwy dwoma bramami od ulic: Kosynierów Gdyńskich i Partyzantów.

2. Na tor możemy dojechać komunikacją miejską naszego partnera MPK Wrocław. Wybierając się tramwajem, mamy tutaj 3 opcje do wyboru.
a) linia 33 (Pilczyce – Sępolno). Trasa: Lotnicza, Legnicka, Podwale, Teatralna, Oławska, pl. Grunwaldzki, al. Różyckiego, Mickiewicza (8maja – wysiadamy)
b) linia 9 (Park Południowy – Sępolno). Trasa: Ślężna, Borowska, Peronowa, bł. Czesława, św. Katarzyny, Sienkiewicza, al. Różyckiego, Mickiewicza (8maja – wysiadamy)
c) linia 17 (Krzyki – Sępolno). Trasa: Karkonoska, Powstańców Śl., al. Hallera, Grabiszyńska, Piłsudzkiego, bł. Czesława, św. Katarzyny, Piaskowa, Sienkiewicza, al. Różyckiego, Mickiewicza (wysiadamy)

3.Transport własny
Dojeżdżając swoim samochodem, trzeba liczyć się z tym, że możemy spotkać problem z wolnymi miejscami parkingowymi przy samym torze. Wolnych miejsc możemy szukać:
a) wzdłuż ulicy Kosynierów Gdyńskich (możliwość parkowania wzdłuż domów, po prawej stronie – nie blokując przejazdu innym pojazdom)
b) wzdłuż ulicy Partyzantów (możliwość parkowania wzdłuż domów, po prawej stronie – nie blokując przejazdu innym pojazdom)
c) ulica Walerego Sławka (ulica znajduje się również przy torze, wejście na tor możliwe od ulicy Kosynierów Gdyńskich lub Partyzantów. Prosimy o nie blokowanie możliwości przejazdu innym pojazdom)

Możliwość zaparkowania auta na parkingu bezpłatnym: Parking ul. Adama Mickiewicza, ok. 15 minut spacerkiem od toru.

Możliwość zaparkowania auta na parkingu terenu Stadionu Olimpijskiego. Wjazd 4 złote, ok. 15 minut spacerkiem od toru.

W związku, że na Sępolnie większość ulic to ulice jednokierunkowe i dość wąskie bardzo prosimy o przemyślane zaparkowanie aut.

4. Wstęp na zawody.
Wstęp na wszystkie zawody jest darmowy.

5. Strefa zamknięta
W zamkniętej strefie VIP Chill and Relaks, mogą przebywać tylko i wyłącznie zaproszeni goście. Strefa będzie się znajdować na pierwszym łuku i wyjściu z pierwszego łuku. Do Państwa dyspozycji będzie przeciwległa prosta startowa, drugi łuk, a także wyjście z drugiego łuku.

6. Zakaz sadzania dzieci na ogrodzeniu toru.
W związku z bezpieczeństwem, zabrania się siadania małych dzieci na ogrodzeniu toru.

7. Cisza podczas komendy startu wyścigu.
Bardzo prosimy o zachowanie ciszy i wstrzymanie wszelkiego dopingu w momencie wydawania komendy startu przez sędziego zawodów. Zawodnikom za poruszenie na starcie grozi wykluczenie z wyścigu, a więc prosimy o uszanowanie tej prośby.

8. Water Bar – #PijKranówkę.
Nasz partner MPWiK Wrocław, przygotuje dla Państwa stręfę Water Bar, gdzie będzie można napić się wrocławskiej kranówki do picia w trzech różnych smakach. Strefa będzie dostępna dla wszystkich w okolicach drugiego łuku.

Do zobaczenia na K1!