W ostatnią sobotę 26.09.2020, nie tylko Memoriałem Jakuba Kroczaka żył speedrowerowy Wrocław. W Ostrowie Wlkp. odbyła się ostatnia runda Indywidualnego Pucharu Polski żaków. Po dwóch turniejach w czołówce tegorocznej edycji Pucharu Polski znajdowało się dwóch żaków reprezentujących barwy Lwów Krasnali Częstochowa, a na co dzień trenujących na wrocławskim Sępolnie w drużynie Szarży Wrocław. Z przyczyn formalnych najmłodsi wrocławscy zawodnicy jeszcze nie mogą, w imprezach ogólnopolskich, startować w barwach Szarży Wrocław.

Należy zaznaczyć, iż zwycięstwo, w trzeciej rundzie IPP żaków u6, Tomasza Górala, to jak dotąd najlepszy wynik zawodnika Szarży w ogólnopolskich zawodach. Drugie miejsce Tomasza Górala i trzecie Antoniego Szymańskiego w Indywidualnym Pucharze Polski żaków u6 sezonu 2020 to również jak dotąd, najlepsze osiągnięcie wrocławskiego zespołu w bieżącym sezonie.

Przed nami jeszcze Indywidualne Mistrzostwa Polski żaków 10.10.2020, na które wybiera się jeszcze liczniejsza ekipa młodych zawodników z Wrocławia. Miejmy nadzieję, iż żaki z Szarży Wrocław również i na tej imprezie zaprezentują się bardzo dobrze i przywiozą medale do Wrocławia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z sobotniego, deszczowego IPP żaków w Ostrowie Wlkp: