Zapraszamy na filmowy zwiastun rozgrywek juniorów młodszych w hokeju na trawie w hali w sezonie 2022/2023.

Niestety z powodu awarii kamery nie udało się nagrać materiału zapowiadającego kolejne ciekawe zawody. Miejmy nadzieję, że następne materiały bez problemu będę mógł Państwu zaprezentować niebawem.

To czego nie ma w materiale:

Dwa turnieje w Rogowie:

19.11.2022 r. odbędzie się już 55 Memoriał Klemensa Maciaszczyka z udziałem 5 drużyn: Grunwaldu Poznań, Warty Poznań, Pomorzanina Toruń, Tartu Gniezno i gospodarzy LKS Rogowo. Początek zawodów o godz. 10:00. Natomiast na godz. 14:00 zaplanowano odsłonięcie płaskorzeźby Klemensa Maciaszczyka.

26.11.br. w Rogowie (juniorzy młodsi) rozegrany zostanie 21 Turniej im. Rafała Nowaka.

Turniej w Skierniewicach:

11.12.2022 r odbędzie się Turniej Hokeja na Hali o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice w kategorii dzieci i młodzik

Materiał jest subiektywnym wyborem autora.

Klemens Maciaszczyk to nie tylko inicjator hokeja na trawie w Rogowie, ale także założyciel tamtejszego Ludowego Klubu Sportowego. Nic więc dziwnego, że działacze LKS Rogowo rokrocznie wspominają legendarnego Maciaszczyka i organizują Memoriał na cześć jego pamięci.

Rafał Nowak był utalentowanym napastnikiem pierwszoligowej drużyny LKS Rogowo. Przed świętami Bożego Narodzenia w 2000 r. wracał z pracy sezonowej w Szwecji i zginął pod Świeciem w wypadku samochodowym. Działacze klubu, w którym się wychował, postanowili rozgrywać memoriał jego imienia w kategorii juniora młodszego.

Zdjęcie: autor tekstu