Maciej Janowski żyje nie tyko żużlem, choć jak sam przyznaje poświęca mu bardzo dużo nie tylko swojego czasu. W lipcu br. opublikowaliśmy materiał Magic pomaga!, w którym informowaliśmy o wielu inicjatywach, w których kapitan wrocławskiej Sparty bierze udział.

Magic sam wewnętrznie czuje, że bezinteresowne wspieranie innych jest bardzo dobre. To normalne, że ci którzy dobrze sobie radzą pomagają tym, którzy tej pomocy potrzebują. Jeśli jesteś silny powinieneś wspierać tych, którzy tego potrzebują.

Grudzień i zbliżające się święta to magiczny czas i nie są to puste słowa. Nasze serca otwierają się dla tych najbardziej potrzebujących.

Niedawno Maciej Janowski zamienił się w Świętego Mikołaja i pomagał dzieciom chorym na raka:

Przylądek Nadziei we Wrocławiu to już ostatni przestanek tira fundacji cancer FIGHTERS, który po całej Polsce razem z Mikołajem 🎅🏼 rozwoził prezenty dla dzielnych pacjentów ❤️
Bądźcie silni i wracajcie do zdrówka ✊🏻
https://www.facebook.com/photo/?fbid=438081101018719&set=a.239245840902247

Ostatnio Magic i jego Team dołączył do Szlachetnej Paczki:

Nasze elfy z #TeamJanowski ponownie wyczarowały piękne prezenty dla Szlachetna PACZKA, które Wojtas i Klepa zawieźli do jednego z magazynów, skąd wyruszą do potrzebującej rodziny 🎁Jeśli chcielibyście dołączyć do #weekendcudów i wesprzeć Szlachetną Paczkę, #MożeciePomóc 👉 https://www.szlachetnapaczka.pl
https://www.facebook.com/photo/?fbid=439481020878727&set=a.239245840902247

Zdjęcia: media społecznościowe Macieja Janowskiego