Za nami pierwsza runda tegorocznej edycji Grand Prix Wrocławia. Zawody rozegrane w sobotę 28 marca br. dostarczyły wielu emocji. W każdej kategorii rywalizacja wśród dzieci była bardzo zacięta.
Kolej na podobne emocje w Ostrowie Wlkp.
Już dziś na torze OS Omegi odbędzie się pierwsza runda Grand Prix Ostrowa Wlkp.
Poniżej informacja zapowiadająca to wydarzenie ze strony OS Omega:
Już w najbliższą sobotę 11 kwietnia widzimy się na I rundzie Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego! ![]()
![]()
Na torze pojawią się zawodnicy z Ostrowa, Wrocławia, Leszna i Gniezna, więc szykuje się konkretna dawka ścigania, emocji i dobrej zabawy ![]()
Wpadajcie kibicować – będzie się działo! ![]()
Harmonogram zawodów:
U8 – 11:00
U10 – 12:00
U12 + Młodzik – 13:45
Szarża Wrocław na ściganie do Ostrowa Wlkp. uda się w bardzo silnym składzie. Poniżej prezentujemy młodych rateli zgłoszonych do udziału w pierwszej rundzie Grand Prix Wrocławia:
U8
- Wojciech Stempień
U10
- Dominik Matuszak
- Kamil Matuszak
- Aaron Szymański
- Witold Lewicki
- Wojciech Stempień
- Antoni Korny
- Liwiusz Olszewski
- Antoni Mroczek
- Stanisław Krasnosielski
U12
- Dominik Matuszak
- Filip Szostak
U14
- Wojciech Kowalski
Źródło i grafika: publiczny Fb Ostrowskie Stowarzyszenie Omega








