Za nami pierwsza runda tegorocznej edycji Grand Prix Wrocławia. Zawody rozegrane w sobotę 28 marca br. dostarczyły wielu emocji. W każdej kategorii rywalizacja wśród dzieci była bardzo zacięta.

Kolej na podobne emocje w Ostrowie Wlkp.

Już dziś na torze OS Omegi odbędzie się pierwsza runda Grand Prix Ostrowa Wlkp.

Poniżej informacja zapowiadająca to wydarzenie ze strony OS Omega:

Już w najbliższą sobotę 11 kwietnia widzimy się na I rundzie Grand Prix Ostrowa Wielkopolskiego! 🚴‍♂️💨

Na torze pojawią się zawodnicy z Ostrowa, Wrocławia, Leszna i Gniezna, więc szykuje się konkretna dawka ścigania, emocji i dobrej zabawy 😎

Wpadajcie kibicować – będzie się działo! 👊

🕒 Harmonogram zawodów:
👉 U8 – 11:00
👉 U10 – 12:00
👉 U12 + Młodzik – 13:45

Szarża Wrocław na ściganie do Ostrowa Wlkp. uda się w bardzo silnym składzie. Poniżej prezentujemy młodych rateli zgłoszonych do udziału w pierwszej rundzie Grand Prix Wrocławia:

U8

  • Wojciech Stempień

U10

  • Dominik Matuszak
  • Kamil Matuszak
  • Aaron Szymański
  • Witold Lewicki
  • Wojciech Stempień
  • Antoni Korny
  • Liwiusz Olszewski
  • Antoni Mroczek
  • Stanisław Krasnosielski

U12

  • Dominik Matuszak
  • Filip Szostak

U14

  • Wojciech Kowalski

Źródło i grafika: publiczny Fb Ostrowskie Stowarzyszenie Omega