Gleb Czugunow zawodnik wrocławskiej Sparty ma sporo ciekawych zainteresowań poza speedwayem. Jeszcze w trakcie trwania sezonu 2021 Gleb wstępował na koncertach ze swoim repertuarem muzycznym. Na muzycznej scenie zadebiutował ósmego lipca br (w trakcie trwania sezonu żużlowego – co wielu „fachowców” miała mu za złe) w Sławie. Był wówczas jedną z gwiazd Rap Stacji Festiwalu.

Czugunow wystąpił min. wśród takich wykonawców jak: PRO8L3M, Quebonafide, Bedoes czy Paluch.

Nie od dziś wiadomo, iż oprócz żużla muzyka jest największą pasją Gleba. Ale jak sam podkreśla muzyce poświęca się wyłącznie w wolnym czasie i nie ma to wpływu na jego występy na torze. bo żużel jest dla niego wciąż najważniejszy.

Nie od dziś wiadomo, że Gleb ma spory dystans do siebie, co już nie raz pokazywał w swoich mediach społecznościowych. O tym jak nietuzinkowym człowiekiem jest Gleb, a zarazem bardzo dobrym sportowcem w jednym z wywiadów mówił Greg Hancock. Były znakomity żużlowiec w minionym sezonie, dzięki współpracy ze sztabem szkoleniowym Sparty, miał okazję bliżej poznać wrocławskich żużlowców – w tym Gleba.

A Czugunow nie przestaje zaskakiwać. Od wczoraj (30.11.br) na instagramie sportowca możemy zobaczyć nowy performens Gleba.

Widać jak wiele pomysłów na życie poza żużlem ma ten zawodnik. Po niecałych 24 godzinach życia tego filmu w sieci, Czugunow ma prawie tysiąc polubień i mnóstwo komentarzy.