Kibice w różnych częściach świata mogą oglądać eWinner Toruń SGP zarówno w piątek, jak i w sobotę (1 i 2 października). Transmisję SGP z Motoareny w Toruniu można oglądać w telewizji i w internecie.

Zawody w oba turniejowe wieczory rozpoczynają się o godz. 19:00 (w Wielkiej Brytanii o godz. 18:00).

Indywidualnym Mistrzem Świata może zostać już tylko któryś z dwójki zawodników – Artem Łaguta – Bartosz Zmarzlik. Obecnie liderem jest Rosjanin, który o jeden punkt wyprzedza Bartosza Zmarzlika. Podobna sytuacja jest w walce o brąz IMŚ. O trzecie miejsc e walczą Fredrik Lindgren i Emil Sajfutdinow.

W Polsce, poza stadionem w Toruniu dwie ostatnie rundy tegorocznej SGP można obejrzeć w piątek na kanale Canal+ Sport 2 od godziny 18:30. 2 października również o godz. 18:30 decydującą rundę SGP można będzie oglądać na Canal+ Premium. Polscy kibice będą gorąco dopingować przede wszystkim Bartosza Zmarzlika w walce o tytuł IMŚ. Ale na pewno nasi fani będą gorąco wspierać Macieja Janowskiego w walce o utrzymanie w cyklu a także Krzysztofa Kasprzaka, który żegna się z cyklem SGP  i jadącego z dziką kartą Pawła Przedpełskiego.

By śledzić zmagania Taia Woffindena i Roberta Lamberta fani w Wielkiej Brytanii muszą włączyć kanał BT Sport 3 o godz. 17:30 w piątek i w sobotę.

W Danii by obejrzeć w akcji Leona Madsena i Andersa Thomsena należy włączyć w piątek kanał TV3 Max o 18:45. W sobotę duńscy fani mogą śledzić SGP z Torunia na kanale TV3 Sport i Viaplay od godz. 18:45

By oglądać 10 i 11 rundę tegorocznej SGP i śledzić min. walkę o brąz Fredrika Lindgrena kibice w Szwecji muszą uruchomić kanał V Sport Extra o godz. 18:45 w oba dni wyścigowe.

Australijscy fani mogą oglądać Fox Sports o 3 nad ranem (czasu wschodniego) w piątek i sobotę, by śledzić rywalizację nie tylko Maxa Fricke’a i Jasona Doyla podczas dwóch ostatnich rund SGP 2021.

Kibice żużlowi e wybranych krajach mogą oglądać SGP w piątek i w sobotę za pośrednictwem YouTube SGP. Oto link: YouTube SGP.