Klub Speedrowerowy Orzeł Gniezno w poniedziałek 23 lutego poinformował w swoich mediach społecznościowych o otrzymaniu dotacji na działalność w 2026 roku. Środki zostały przyznane w ramach rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert „Sport 2026” przez Powiat Gniezno.
Zgodnie z opublikowanym komunikatem klub otrzymał w sumie 6.500 złotych: 1.500 złotych na organizację turnieju oraz 5.000 złotych na szkolenie dzieci i młodzieży. Jak podkreślono, przyznane wsparcie stanowi istotny zastrzyk finansowy i dodatkową motywację do dalszej pracy szkoleniowej oraz organizacyjnej. Klub publicznie podziękował Powiatowi Gniezno za udzielone wsparcie.
W mediach społecznościowych KS Orła Gniezno czytamy:
Poznaliśmy wyniki otwartego konkursu ofert
Sport 2026.
Klub Speedrowerowy Orzeł Gniezno
otrzymał dotacje!!!
1. na organizację turnieju w kwocie 1.500 zlotych
2. na szkolenie dzieci i młodzieży w kwocie 5.000 złotych.
Bez wątpienia jest to spory zastrzyk finansowy który jeszcze bardziej mobilizuje nas do ciężkiej pracy
Dziękujemy Powiat Gniezno
Źródło i zdjęcie: publiczny FB KS ORZEŁ Gniezno








